wtorek, 13 kwietnia 2010

całkowicie przypadkowa zbieżność osób i sytuacji


Komu bajkę?
Dawno, dawno temu w pewnym Dalekim Kraju rządził Mały Król o Wielkim Ego.Mały Król o Wielkim Ego bardzo nie lubił się z Wicekrólem i na wieść o tym, że to właśnie Wicekról zaproszony został przez Króla Sąsiedniego Państwa na pewną Bardzo Ważną Uroczystość, Małego Króla o Wielkim Ego nagła krew zalała.

Trzy dni i trzy noce trawiła go okrutna choroba zwana przez Światłych Medyków Ambicją. Czwartego dnia jednak powstał z łoża boleści, gdyż oto wśród maligny znalazł lek na swoje bolączki. Przyśnił mu się bowiem z Brat Jego i oznajmił, że aby utrzeć nosa Wicekrólowi oraz Królowi Sąsiedniego Państwa, urządzić należy Jeszcze Ważniejszą Uroczystość I Do Tego Dużo Fajniejszą, od której Wicekróla i Króla Sąsiedniego Państwa literalnie skręci z zazdrości. „Zzielenieją!” – Krzyczał rozradowany Mały Król o Wielkim Ego. „I pękną” – wtórował mu chichocząc Brat Jego.I jak umyślili tak uczynili.Przede wszystkim, aby dopiec do żywego Wicekrólowi i Królowi Sąsiedniego Państwa, postanowili zaprosić Dużo Więcej o Niebo Fajniejszych Gości. Wystosowali zatem do Najwyższych Rangą w Dalekim Kraju stosowne zaproszenia. A Najwyższym Rangą w Dalekim Kraju odmówić Małemu Królowi o Wielkim Ego nie wypadało.Wsiadł zatem Mały Król o Wielkim Ego z Królową o Złotym Serduszku na Okręt do Sąsiedniego Państwa, a wraz z nimi Dwór Cały Króla oraz Najwyższsi Rangą w Dalekim Kraju i wypłynęli wszyscy razem w niebezpieczny rejs. Niestety, w drodze do Sąsiedniego Państwa rozpętała się Okropna Burza i Okręt Małego Króla o Wielkim Ego poszedł na dno.

Okrutny Ocean pochłonął Małego Króla o Wielkim Ego, Królową o Złotym Serduszku, Cały Dwór Króla oraz Najwyższych Rangą w Dalekim Kraju.Skutkiem tych wydarzeń Jeszcze Ważniejsza Uroczystość I Do Tego Dużo Fajniejsza okazała się katastrofą.[*]Tyle. A teraz zęby i spać!

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza