poniedziałek, 26 maja 2014

notki, których nie będzie

W najbliższym czasookresie najprawdopodobniej nie ukażą się notki na następujące tematy:

Jak cię widzą, tak cię piszą, czyli jak spotkałam byłego niedoszłego, czym się chwalił, z czego tłumaczył i z pomocą jakich to wypolerowanych urządzeń najpewniej poluje on na gimbazę

Kotek-piesek czy kotoosoba? - czyli co słychać u Kontrola.

Skąd się biorą części ciała - czyli jak umówiłam się z Dariuszem Rz. na randkę, która się nie odbyła i z jakiej przyczyny.

Na czym polega tajemnica braku mojego sukcesu w internetach - krótki acz bezcenny poradnik jak nie podążać tą drogą, któren obowiązkowo powinien być dodawany do bestsellerów Kominka, koniecznie w gratisie.

Mars napada - lub sąsiadka, że ją zalewam, śmierdzę czosnkiem i grzybową oraz łamię jej płot z użyciem dzieci płci obojga.

Mars napada II - czyli hipsterzy z ajfonami robią zdjęcia ładnym kwiatkom i bronią przyrody przed niechybną zagładą ze strony dzieci płci obojga.

Ponadto nie ukaże się najnowsza notka, w której zdradzam, jak po roku tęsknych westchnień dochrapałam się bardzo nowego roweru oraz publikuję zupełnie przypadkowo jego zdjęcie - np. to, którego nie zrobiłam, a było bardzo do zrobienia, gdyż na bagażniku wiozłam naręcze łubinów. Gdy dowiozłam, wyglądały jak kiszonka. Ale to informacja z działu o tajemnicy braku, rozdziału zatytułowanego - Upuść kleksa na fejsie i czekaj burzy oklasków.

Tyle się nie ukaże. Choć i co do tego nie ma pewności.
A co się wszakże ukaże - jeszcze nie wiadomo.

9 komentarzy:

 1. Ale właśnie że muszą się ukazać. To mówię ja, aguti70 ;-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Musza! Do roboty kuro! Ktoryz to byly niedoszly? I czym sie chwalil? I Krecia by sie przydala

  OdpowiedzUsuń
 3. zezikiem zerkam i czekam niecierpliwie na jakiś vpis hłodny i oziębły (bo gorąc nie do wytrzymania!).
  pozdrawiać!

  OdpowiedzUsuń
 4. Dac polizac przez papierek i odmówic? Nie godzi sie

  OdpowiedzUsuń
 5. Książka?
  Goha

  OdpowiedzUsuń
 6. Pisz, bo ciągle Cię za mało tutaj:)
  koleżAnka:)

  OdpowiedzUsuń
 7. Niniejszym skladam sprzeciw przeciw nieukazywaniu sie wyzej wymienionych notek. Nieukazanie sie spowoduje u wiernej publicznosci spadek poziomu serotoniny, a co za tym idzie takze spadek kondycji psychicznej i wydajnosci pracy, co moze miec fatalne skutki ekonomiczne i socjalne.
  Z powazaniem
  Diabel w buraczkach

  OdpowiedzUsuń
 8. Pisz!!!! Jesteś odtrutką po tych wszystkich plastikowych blogach, w których co drugie zdanie to product placement.
  Iza

  OdpowiedzUsuń
 9. Ale Ale!! A gdzie plebiscyt na temat koloru rowera!! To już kocica ogon podniosła i za nic ma zdanie czytelników w tej materii?? Nieładnie,nieładnie...

  OdpowiedzUsuń